Rygos oro uostas

Kasmet Latviją aplanko milijonai turistų, tad labai svarbu teikti nepriekaištingas susisiekimo paslaugas. Tam yra puikiai išvystyta geležinkelių, autobusų ir troleibusų infrastruktūra. Oro uostas, žvelgiant iš tarptautinio judėjimo perspektyvos, yra pats svarbiausias susisiekimo taškas.

Latvijoje veikia keturi tarptautiniai oro uostai:

  • Daugpilio tarptautinis oro uostas,
  • Rygos oro uostas – didžiausias ir užimčiausias šalyje,
  • Liepojos tarptautinis oro uostas,
  • Ventspilio oro uostas.

Jeigu lankotės Latvijoje ir planuojate pratęsti kelionę į tolesnius kraštus, problemų nekils, nes visos išvardytos įstaigos veikia nepriekaištingai. Keliauti į užsienį galima ne tik oru, bet ir per Rygos uostą. Iš jo vykdomos kelionės laivais į Baltijos ir Skandinavijos šalis. Pasiplaukiojimas prabangiu kruizu bus puiki pramoga ir pažintinė kelionė. Tad jau dabar planuokite išvyką į Latviją ir tikrai liksite patenkinti!

Rygos oro uostas

Ryga – Latvijos sostinė, dėl to miestas yra vienas iš svarbiausių importo, eksporto ir susisiekimo taškų. Ryga stovi strategiškai puikioje vietoje, nes turi priėjimą prie jūros, o ir susisiekimas su kitais Latvijos miestais labai greitas ir patogus. Jeigu nusprendėte čia lankytis, nemaža tikimybė, kad pasinaudosite Rygos oro uostu. Kadangi iš Lietuvos vykdomi tiesioginiai skrydžiai būtent į jį. Be to, tai yra didžiausias oro uostas visose Baltijos šalyse. Iš jo organizuojami skrydžiai į Europos, Afrikos, Azijos ir Šiaurės Amerikos žemynus. Atsiminkite, jog Rygos oro uosto adresas yra Mārupe, LV-1053, Latvija. Daugelis lietuvių renkasi skristi būtent iš čia. Jei planuojate pavėžėti ar pasiimti artimuosius, įsidėmėkite, jog stovėjimo aikštelė Rygos oro uoste yra mokama, pirmos 30 minučių kainuoja apie 1,50 Eur. Drąsiai rinkitės skristi į Rygos oro uostą arba iš jo ir tikrai nenusivilsite, nes paslaugų ir aptarnavimo kokybė visada nepriekaištinga.

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos