Kelionės per Rygą

Norite atostogų ir norite jas leisti svečioje šalyje, bet nežinote kur? Gal pats laikas mesti sau iššūkį ir traukti į nepažintus ir tolimus kraštus? Jei spėjote išnaršyti visą Europą, rinkitės keliones į tolimuosius žemynus: Aziją, Afriką ir net galimybių kraštą Šiaurės Ameriką... Skamba viliojančiai? Tikrai taip! Žinoma, tada kyla klausimas: iš kur vykti? Mūsų patarimas: jei nerandate tiesioginio skrydžio iš Lietuvos, nenusiminkite, nes didelė tikimybė, kad kaimyninė Latvija turės, ką pasiūlyti. Latvijos sostinė Ryga yra didžiausias ir svarbiausias susisiekimo taškas Baltijos šalyse. Todėl ir maršrutų skaičiumi lenkia Estiją ir Lietuvą. Nėra ko dvejoti, nes atstumas iki kaimyninės valstybės sostinės visai menkutis, bet pasitaikantys skrydžių pasiūlymai tiesiog puikūs! Rinkitės tiesioginius skrydžius iš Rygos į Europos, Azijos, Afrikos ir Šiaurės Amerikos žemynus. Žinoma, kad ir kur skristumėte, būkite sumanūs ir lėktuvų bilietų paieškas pradėkite likus bent pusei metų iki išvykos. Tada kainos bus kur kas žemesnės. Tiems, kurie nemėgsta planuoti, ir kelionės ekspromtu yra gyvenimo varomoji jėga, ieškokite paskutinės minutės pasiūlymų iš Rygos tarptautinio oro uosto!

Kelionės per Rygą

Kadangi pasaulis sparčiai vystosi ir žengia į priekį, reikia mąstyti plačiai ir globaliai. Kai renkatės kelionių maršrutus, nepamirškite to. Vienas iš būdų – skrydžių dairykitės ne tik iš Lietuvos oro uostų, bet ir kaimynių Latvijos ar Lenkijos. Taip ne tik galite gauti pigesnių pasiūlymų, bet ir išvengti skrydžių su persėdimu. Rygos oro uostas ir Varšuvos oro uostas turi daugiau maršrutų ne tik į Europos miestus, bet ir į tolimuosius žemynus. Žinoma, patogiau vykti iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos, o ir rinktis yra iš ko.

Taigi iš Rygos vyksta šie skrydžiai:

  • kelionės per Rygą į Aziją,
  • kelionės per Rygą į Ameriką,
  • kelionės per Rygą į Europą,
  • kelionės per Rygą į Afriką.

Labai patogus maršrutas, tik su vienu persėdimu – kelionės per Rygą į Kiniją. Lietuvos gyventojai dažnai renkasi tiesiogines keliones per Rygą į Niujorką, nes tai yra patogiausias ir arčiausias pasirinkimas. Tad matykite plačiau ir ieškokite geriausių pasiūlymų!

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos