Pigios kelionės į Rygą

Daugybė skrydžių bendrovių suteikia puikias sąlygas aplankyti Rygą ir pasigrožėti išskirtiniu jos grožiu, nerti į pramogų sūkurį. Atidžiai stebint kelionių pasiūlymus bilietų kainos gali būti prieinamos visiems.

Latvijos sostinė Ryga labai mylima ne tik vietinių šalies gyventojų, bet ir turistų iš viso pasaulio. Čia gausu ne tik pramogų vaikams, bet ką pamatyti ras ir kiekvienas suaugęs. Keliaujantiems su šeima puikus pasirinkimas yra Rygos zoologijos sodas ir vandens parkas. O ką jau kalbėti apie Filmų muziejų bei Kačių namus. Suaugusiems pasirinkimas dar didesnis. Kelionė gali prasidėti aplankant žymiausias bažnyčias, aviacijos ir automobilių muziejus, o pakeliui užsukant į žaliuojančius parkus ir Kongresų rūmus. Taigi lankytinų vietų čia daugybė. Bent kartą gyvenime apsilankyti čia privalo kiekvienas.

Ne paslaptis, kad keliaujant į naują šalį reikia pasirūpinti svarbiausiu kelionės elementu – lėktuvų bilietais, bet ne tik jais. Būtina pasidomėti lankytinų vietų sąrašu bei pasirūpinti svarbiausiais daiktais lagamine.

Šiuo atveju jūsų kuprinėje ar lagamine turi būti: žemėlapis, pasas bei fotoaparatas.

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos