Ryga – Trondheimas

Trondheimas – įspūdingas Norvegijos miestas, kurį aptiko galingi vikingai. Dar vadinamas šalies centru Trondheimas yra pasakiškai gražus – neapsakomi kraštovaizdžiai, įspūdingi pastatai ir unikalūs istoriniai paminklai. Net mažiausia detalė sužavės ir visko mačiusius keliautojus. Privalote nuvykti ir išvysti įspūdingą grožį savo akimis. Tai padaryti yra labai paprasta, nes jums siūlomas patogus tiesioginis skrydis Ryga–Trondheimas! Mažiau negu per dvi valandas atsidursite pasaką primenančiame mieste! Tik nepamirškite prieš išvyką pasižymėti įdomiausių vietų, mes kelias rekomenduojame.

Trondheimo lankytinos vietos:

  • Nidaros katedra – vienas iš svarbiausių architektūros kūrinių visoje Norvegijoje. Gotikinis ir romaninis stilius susipina katedros sienose – išvyskite tai savo akimis.
  • Trondheimo mokslo muziejus – vieta, kurioje rasite milžinišką ekspoziciją apie mokslą. Ne tik akis paganysite, bet ir turėsite progą prisijungti prie edukacinių programų ir veiklų.
  • Stiftsgården – šioje rezidencijoje apsistoja Norvegijos karališkoji šeima.
  • Ringve muziejus – jame saugomos muzikinių instrumentų kolekcijos iš viso pasaulio.
  • Tyholttårnet – radijo bokštas, nuo kurio atsiveria pasakiška Trondheimo panorama.

Ryga–Trondheimas

Įsivaizduokite atostogas Norvegijoje Trondheimo mieste, kuriame kalvos ir miškai kuria pasakišką kraštovaizdį... Vien apie tai pagalvojus, širdį suvirpina kelionių jaudulys. Jums pasisekė, nes į šį dievišką miestą galite skristi iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto! Nusileisite Trondheimo Værnes oro uoste, kuris tik 19 kilometrų nutolęs nuo miesto centro. Ryga–Trondheimas skrydis truks mažiau negu kelias valandas, tad kelionė bus patogi ir lengva. Tai ypa

aktualu tiems, kurie vyksta su mažais vaikais. Lėktuvai Ryga–Trondheimas tiesiogiai skrenda net kelis kartus per savaitę, todėl nekils problemų, kai norėsite išsirinkti kelionės datą. Lėktuvų bilietai Ryga–Trondheimas pigesni pavasario mėnesiais, be to, niekada neprašausite, jei skrydžių pasiūlymų dairysitės likus bent pusei metų iki planuojamos išvykimo datos. Būkite sumanūs keliautojai ir mėgaukitės Trondheimo grožiu!

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos