Ryga – Londonas

Londonas – Anglijos ir Didžiosios Britanijos sostinė. Tai – miestas, kuris stebina multikultūriškumu ir modernumu. Čia vystėsi aristokratiška anglų kultūra, stūkso vieni iš žymiausių architektūros šedevrų ir esti gausybė įdomybių. Kiekvienas tikras keliautojas bent kartą gyvenime privalo aplankyti šį istorinį ir kultūrinį miestą. Jei planuojate išvyką į Anglijos sostinę Londoną, skirkite laiko suplanuoti kelionę. Žinoma, lėktuvų bilietai yra svarbiausi, o tada viešbučių rezervacija. Tikrai neapsiriksite, jei pasižymėsite norimas aplankyti miesto vietas, nes per pačią kelionę dėl daugybės įspūdžių dažnai pamirštami bent keli objektai. Todėl toliau išvardijame objektus, kuriuos siūlome pamatyti.

Lankytinos vietos Londone:

  • Vestminsterio laikrodžio bokštas arba kitaip Big Benas – tik atvykę visi skuba įsiamžinti prie senosios Karalystės simboliu tapusio laikrodžio bokšto.
  • Londono Taueris – labai intriguojanti vieta, kurioje turėsite progą susipažinti su Anglijos istorijos paveldu ir įdomybėmis. Nors anksčiau čia buvo karalių rezidencija, dabar tai yra muziejus.
  • Bekingemo rūmai. Jei kada svarstėte, kur savo dienas leidžia Didžiosios Britanijos karališkoji šeima, tai būtinai privalote aplankyti ir pasigrožėti vietos didybe.
  • Heidės parkas – gamtos oazė viename iš judriausių Europos ir pasaulio miestų, kurioje jus nustebins pramogų ir atrakcionų gausa.
  • Londono akis – didžiausias Europoje apžvalgos ratas, nuo kurio atsiveria plati Londono panorama.

Ryga–Londonas

Susiviliojote nuvykti į Londoną? Šaunu planas! Jį įgyvendinti padės patogūs tiesioginiai skrydžiai iš Rygos. Ryga–Londonas skrydžiai yra vykdomi į tris pagrindinius Londono oro uostus:

  • Ryga–Londonas Stansted,
  • Ryga–Londonas Luton,
  • Ryga–Londonas Gatwick.

Be jokių problemų rasite jums tinkamiausią maršrutą! Kelionių Ryga–Londonas kaina priklauso nuo to, kada pirksite bilietus. Pigiausi skrydžiai pastebimi rudens pabaigoje ir įpusėjus žiemai. Visada sutaupysite, jei pasiūlymų dairysitės likus ilgesniam laikui, o geriausia likus pusei metų. Kai pigūs lėktuvų bilietai į Londoną bus jūsų rankose, ramiai laukite įspūdingų atostogų!

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos