Ryga – Kopenhaga

Kopenhaga – jauki Danijos sostinė, kurioje Hansas Kristianas Andersenas sukūrė garsiąją Undinėlę. Kopenhaga primena pasaką: žaismingi spalvoti namukai ir besišypsantys žmonės. Juk danai yra laikomi laimingiausia pasaulio tauta. Pasisemkite laimės ir jūs su tiesioginiais skrydžiais į Kopenhagą iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos! Vos per valandą su puse atsidursite viename iš moderniausių ir draugiškiausių miestų Europoje. Prieš išvykdami skirkite laiko suplanuoti kelionę: rezervuokite patinkančius viešbučių kambarius, apskaičiuokite kelionės biudžetą ir, žinoma, išsirinkite lankomas vietas. Kad būtų lengviau, mes jums patarsime.

Kopenhagos lankytinos vietos:

  • Undinėlės statula – garsaus danų rašytojo Hanso Kristiano Anderseno sukurtas Undinėlės personažas ir Kopenhagos simbolis. Kiekvienas atvykęs privalo prie jos įsiamžinti.
  • Tivolio sodai – vienas iš seniausių pramogų parkų visoje Europoje, kuriame jūsų lauks gausybė smagybių ir nuotykių.
  • Marmurinė bažnyčia – įspūdingas pastatas, kuris garsus dėl savo istorijos, ir milžiniško kupolo formos stogo.
  • Kopenhagos zoologijos sodas – vienas iš seniausių zoologijos sodų Europoje, kuriame gyvena daugiau negu 260 gyvūnų rūšių.
  • Naujasis uostas – žymi pasivaikščiojimų vieta, kurioje pajusite tikrą Kopenhagos idilę.

Ryga–Kopenhaga

Atostogos Danijos sostinėje Kopenhagoje? Vau! Skamba tiesiog nuostabiai! Tad nieko nelaukite ir jau dabar pradėkite ieškoti pigių lėktuvų bilietų į šį žaismingą miestą. Nudžiuginsime, nes iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos yra vykdomi tiesioginiai skrydžiai į Kopenhagos tarptautinį oro uostą. Lėktuvas Ryga–Kopenhaga kyla net kelis kartus per savaitę, tad norimą išvykos datą išsirinksite lengvai. Be to, skrydžiai Ryga–Kopenhaga visus metus išlieka žemomis kainomis. Pigiausia keliauti – gegužę ir rugsėjį. Norite būti užtikrinti, kad bus mažos kainos? Bilietai Ryga–Kopenhaga bus kur kas pigesni, jei pasiūlymų pradėsite dairytis kuo anksčiau prieš išvykimą. Geriausia tai daryti, kai lieka bent pusė metų, nes kainos nebūna pakilusios.

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos