Ryga – Dublinas

Dublinas – milijoninis miestas ir Airijos sostinė. Vieta, kuri tapo namais ne vienam lietuvaičiui. Ir visai nenuostabu, nes miestas ne tik išlaikė amžių grožį ir didybę, bet ir yra labai šiuolaikiškas bei modernus. Jeigu ieškote naujos atostogų krypties, tai – puikus variantas, ypač kai oro linijos siūlo pigius tiesioginius skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos. Tai yra nuostabi proga pamatyti garsų miestą, o gal net nustebinti netikėtu vizitu artimuosius, gyvenančius Dubline. Tik nepamirškite per kelionę aplankyti gausybę žymių objektų ir įdomių muziejų. Pasirinkimas tiesiog neaprėpiamas, bet mes jums patarsime.

Lankytinos vietos Dubline:

  • „Guinnesso“ alaus darykla – visi alaus mėgėjai su malonumu galės išragauti skirtingas alaus rūšis ir sužinoti garsios daryklos gamybos technikas.
  • Dublino pilis – šiame įspūdingame komplekse įsikūrusi pagrindinė Airijos valdžios būstinė. Verta apsilankyti ne tik dėl pastato svarbos, bet ir dėl išskirtinio architektūros stiliaus.
  • Fenikso parkas – milžiniškas parkas, kurio takus mynė didikai ir karališkų šeimų nariai, puiki vieta ilgam pasivaikščiojimui.
  • Kristaus bažnyčios katedra – romaninio stiliaus statinys, kurio konstrukcija primena pasakų pilį. Tai yra vienas iš didžiausių turistų traukos objektų Dubline.
  • Ha'penny tiltas – šiam tiltui daugiau negu 200 metų, jis nuo pirmų pastatymo dienų tapo Dublino simboliu.

Ryga–Dublinas

Kelionės, kelionės, kelionės! Kuo jų daugiau, tuo gyvenimas gražesnis! Šįkart siūlome apsilankyti Airijos sostinėje Dubline. Tikrai nenusivilsite, nes miestas žavi jaukiomis gatvėmis ir įspūdinga architektūra, o kur dar gausybė įdomybių... Vykti labai paprasta, nes tiesioginiai skrydžiai Ryga–Dublinas vykdomi net kelis kartus per savaitę! Lengvai rasite norimą išvykos datą. Be to, skrydis užtruks tik apie tris valandas, kas yra visai nedaug, kai laukia tiek nuotykių. Skrydžių Ryga–Dublinas tvarkaraštis visada labai užimtas, todėl kartais gali pasikeisti maršrutai. Tačiau nieks netemdys atostogų nuotaikos, ypač kai lėktuvų bilietai į Dubliną tokiomis žemomis kainomis. Jei norite dar daugiau sutaupyti, skrydžius rinkitės ankstyvą pavasarį arba vėlyvą rudenį.

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos