Ryga – Bergenas

Bergenas – milžiniškas Norvegijos miestas, išsidėstęs prie Šiaurės jūros įlankos. Miestą puošia pasakiški gamtos vaizdai: jūra, kalnai ir kalvos. Naktį namus ir gatves nušviečia tūkstančiai šviesų ir taip Bergenas įgauna paslaptingos magijos... Puiki vieta leisti atostogas arba trumpą savaitgalio išvyką, ypač kai keliauti taip paprasta. Rinkitės tiesioginius skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos į Bergeną ir be jokių rūpesčių atsidursite viename iš gražiausių Norvegijos miestų. Nepraleiskite progos aplankyti žymiausias vietas.

Bergeno lankytinos vietos:

  • Briugenas – miesto veidas. Tai – medinių namelių kompleksas, besitęsiantis fiordo krantine. Ši dalis labai gražiai atrodo vakare, kai įjungiamos gatvės šviesos.
  • Bergenhauso tvirtovė – viena iš seniausių ir geriausiai išsilaikiusių pilių Norvegijoje.
  • Floyenas – kalnas, kuriame galima užkilti į 300 metrų aukštį, o nuo viršūnės atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama.
  • Bergeno akvariumas – šimtai jūros gyventojų, kuriuos rasite didžiausiame Norvegijos delfinariume.
  • Rosenkrantzo bokštas – vienas iš svarbiausių renesanso monumentų Norvegijoje.

Ryga–Bergenas

Kai ateina atostogos, visi traukia į šiltus kraštus. O jūs būkite išradingesni ir keliaukite į žavią Norvegiją! Gal čia ir nėra saulės nukaitintų paplūdimių, bet veiklos ir įspūdžių bus gausu! Mes siūlome antrą pagal dydį šalies miestą Bergeną. Siūlome jį ne tik dėl to, kad jis labai gražus ir jaukus, bet ir dėl to, jog keliauti į jį labai patogu. Tiesioginiai skrydžiai Ryga–Bergenas vykdomi net kelis kartus per savaitę, o kelionė užtrunka vos dvi valandas! Argi gali būti geriau? O kur dar neįtikėtinai pigūs lėktuvų bilietai Ryga–Bergenas–Ryga. Sutaupysite dar daugiau, jei skrydžių dairysitės likus bent pusei metų iki planuojamo išvykimo. Kainos krenta pavasarį, tad pigūs bilietai Ryga–Bergenas be jokio vargo bus jūsų! Keliaukite lengvai ir patogiai!

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos