Lėktuvų bilietai į Rygą

Planuojate kelionę į Rygą? Keliaujant į šią Baltijos šalių karalienę būtina susidaryti bent nedidelį kelionės planą. Kelionė į šią šalį – kur kas daugiau negu atostogos. Vos žengę pirmą žingsnį šalies sostinėje Rygoje, galite pasijusti kaip viename iš didžiųjų Vakarų Europos miestų. Išpuoselėta architektūra, senamiesčio grožis ir natūrali žaluma nukelia į skirtingus laikus. Nors kraštovaizdis ir nesiskiria nuo mums jau pažįstamo Lietuvos vaizdo, Rygoje esančių parkų įvairovė stebina kiekvieną poilsiautoją. Kiekvienas šalies, o ypač Rygos, kampelis savaip unikalus. Čia jūsų laukia didingi gamtos stebuklai, stulbinantys ir pailsėti traukiantys parkai, tradicinius patiekalus siūlančių restoranų gausybė.

Apsisprendusiems keliauti į Rygą verta bilietus įsigyti iš anksto. Skrydžiai iš Vilniaus, Kauno ir Palangos parduodami visus metus. Bet rekomenduojama pirkti tada, kai lieka bent mėnesis iki skrydžio. Tik taip sutaupysite pinigų, kuriuos galėsite skirti pramogoms puikioje Latvijos sostinėje.

Labiausiai apsimoka lėktuvų bilietus pirkti ne vasaros sezonu. Ne tada, kai turistų srautai išauga kelis kartus, bet šaltesniu laikotarpiu – rudenį ar net žiemą. Būtent tada šių bilietų kainos būna kur kas mažesnės. Norintiems sutaupyti taip pat nepatartina bilietų pirkti ir šventiniu laikotarpiu, pavyzdžiui, per religines šventes, nes tada kainos pakyla dvigubai.

Kaip įsigyti lėktuvų bilietus? Viskas paprasta kaip dukart du. Vos keli mygtukų paspaudimai pasirinktos bendrovės interneto tinklapyje ir bilietai jau jūsų rankose!

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos