Rygos universitetai

Ryga – Latvijos sostinė ir vienas iš seniausių Baltijos šalių miestų. Ryga seniai traukia turistus iš viso pasaulio, nes atvykėlius žavi miesto grožis ir architektūros autentiškumas. Žmonės čia atvyksta ne tik trumpoms atostogoms, bet ir kuria ateities planus. Vis daugiau užsieniečių pasirenka karjerą tęsti būtent Rygoje, jau nekalbant apie konkurencingas sostinės mokymo įstaigas. Studentai iš įvairių pasaulio kampelių renkasi mokslus krimsti senajame mieste. Jei ir jūs norite pasisemti tarptautinės patirties kaimyninėje šalyje, rinktis tikrai turėsite iš ko. Universitetai, kolegijos ir įvairios kitos mokyklos siūlo gausybę studijų ir mokymo programų anglų kalba. Žinotina, kad ne viena Lietuvos mokymo įstaiga yra sudariusi sutartį su Ryga, tad išvykti paprasta. Kad būtumėte užtikrinti visu šimtu procentų, nuvykite ištyrinėti miesto kultūros ir gyvenimo ritmo. Tai yra neįtikėtinai patogu, nes tiesioginiai skrydžiai Vilnius–Ryga vykdomi net kelis kartus per savaitę ir neužtrunka nė valandos!

Rygos universitetai

Latvija – novatoriškas kraštas, tad naujosios technologijos ir modernūs sprendimai žengia koja kojon su pasauline rinka. Tam didelę paspirtį teikia puikiai vertinami šalies universitetai. Kaip ir Lietuvoje, pagrindinės Latvijos mokymo įstaigos yra sostinėje. Rygoje veikia apie 32 mokymo įstaigos, teikiančios aukštąjį universitetinį ir neuniversitetinį išsilavinimą. Suprantame, jog būsimiems studentams neaišku, kurį iš jų rinktis. Siūlome pasidomėti kiekvienu patinkančiu variantu atskirai, bet nepraleiskite progos patys atvažiuoti ir apsižvalgyti. Kad būtų lengviau, pateikiame geriausiai įvertintus Rygos universitetus.

Geriausiai įvertinti Rygos universitetai:

  • Latvijos universitetas – Rygos universitetas, kuris ruošia ekonomikos, vadybos lyderius šalies ir užsienio rinkoms.
  • Rygos technikos universitetas – seniausias technikos universitetas Baltijos šalyse. Šiuo metu čia mokoma daugiausiai inžinerijos, architektūros, IT specialistų.
  • Rygos Stradinio universitetas ruošia medicinos, stomatologijos, farmacijos, Europos studijų specialistus.
  • Transporto ir telekomunikacijos institutas, kurio pagrindinės paruošimo sritys elektronika, telekomunikacija, IT, ekonomika, vadyba.
  • Stockholm School of Economics in Riga – aukšto lygio privati mokymo įstaiga, kurioje rengiami profesionalūs ekonomistai, finansų specialistai, vadybininkai. Įstaiga užima 13 vietą Europos verslo mokyklų reitinge.

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos