Lankytinos vietos Rygoje

Visai netoli brangiosios Lietuvos įsikūręs vienas iš gražiausių Baltijos valstybių miestas Ryga... Mūsų kaimynės Latvijos sostinė, kuri žavi įspūdinga art nouveau architektūra ir gausybe lankytinų vietų. Nuvykus į Rygą, net sunku patikėti, kad miestas priklauso Baltijos šaliai, juk gatvės ir pastatų stilius labiau primena Austrijos sostinę Vieną... Mes džiaugiamės, nes miestas ne tik puošia mylimą kaimynę Latviją, bet ir yra įsikūręs visai čia pat prie Lietuvos. Todėl lankyti žavingą sostinę galima nors ir kas savaitę! Keliautojams, kurie gyvena Lietuvos šiaurinėje dalyje, paprasta tiesiog sėsti į automobilį ir vos per kelias valandas nuvažiuoti į Rygą. Tolesnių kraštų gyventojams puikiai tiks tiesioginiai Lietuva–Ryga skrydžiai! Tad išsirinkite patogiausią keliavimo būdą ir pirmyn tyrinėti Rygos!

Lankytinos vietos Rygoje

Ryga – jaukus miestas, kuris traukia vis daugiau lietuvių. Vykti labai patogu, juk miestas nedaug nutolęs nuo Lietuvos, tad kelionė trunka vos kelias valandas. Žinoma, vis tiek kyla klausimų, o vienas iš dažniausių – ką pamatyti Rygoje? Miestas didžiuojasi žymių objektų gausa, todėl paruoškite ilgą sąrašą! Rygos įdomios vietos, išsidėsčiusios visame mieste, bet daugiausia jų yra centre, todėl daug klaidžioti neteks. Mes patariame, kokios Rygos lankytinos vietos jus tikrai sudomins.

Rygos lankytinos vietos:

  • Laisvės paminklas – net 42 metrų aukščio paminklas, skirtas karuose ir mūšiuose kritusiems Latvijos narsuoliams atminti.
  • Šv. Petro bažnyčia – ši vieta stebina savo ilgaamžiškumu ir įdomia istorija. Be to, šiuo metu čia vyksta ne tik pamaldos, bet ir parodos.
  • Juodagalvių namai – griautas ir niokotas vokiškos architektūros paminklas yra vienas iš pagrindinių traukos taškų Rygoje.
  • Latvijos okupacijos muziejus ir jame esančios ekspozicijos pasakoja apie rusų ir vokiečių okupacijas.
  • Rygos zoologijos sodas – tai didžiausias ir seniausias zoologijos sodas Baltijos šalyse.
  • Rygos katedra – ši vieta išsiskiria tuo, jog buvo didžiausia viduramžių bažnyčia Baltijos šalyse.
  • Rygos pilis – įspūdingas pastatas, kuriame įrengta prezidento rezidencija.

Skrydžiai į Rygą

Skrydžiai iš Rygos